27 listopada 2017

THE BEST COMPANY of 2017!

Firma Bayer, Obroża ForestoTM i preparat na odrobaczanie Drontal laureatami finału IV edycji konkursu TOP FOR DOG 2017, najważniejszego konkursu w branży kynologicznej.

22 listopada br. w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO, podczas której miał miejsce finał konkursu TOP FOR DOG 2017, pierwszego w Polsce konkursu dla branży kynologicznej, mającego na celu wyłonić i nagrodzić najlepsze na polskim rynku produkty dla psów. W tym roku w kategorii „Preparaty weterynaryjne - leki OTC” zwycięzcą – i to już po raz czwarty – została nasza obroża ForestoTM; wyróżniono także preparat na odrobaczanie DrontalTM. Jednak nagrodą szczególnej wagi jest przyznanie firmie Bayer nagrody THE BEST COMPANY of 2017 – za całokształt działań prowadzonych na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt w Polsce.

 

To już IV edycja konkursu, której pomysłodawczynią jest Nina Gowin, założycielka dwumiesięcznika Dog &Sport i zdobywca Złotego Medalu na Mistrzostwach Świata w Luksemburgu w 2014 roku. W czasie uroczystej i pełnej emocji Gali w Teatrze Kamienica w Warszawie przyznano nagrody w 17 istotnych dla branży kategoriach. Nad przebiegiem konkursu czuwała Kapituła złożona z wybitnych specjalistów oraz miłośników psów.

 

Jest nam niezwykle przyjemnie ogłosić, że w kategorii „Preparaty weterynaryjne - leki OTC” zwycięzcą IV edycji konkursu TOP FOR DOG 2017 została nasza obroża ForestoTM – innowacyjne rozwiązanie zapewniająca ochronę zarówno przed kleszczami, jak i pchłami przez okres aż do 8 miesięcy. To już czwarte wyróżnienie ForestoTM w ramach konkursu TOP FOR DOG! Jednocześnie, wyróżniono także nasz preparat DrontalTM – smakowite tabletki na odrobaczanie dla psów w kształcie kostki o szerokim spektrum działania.

 

Co jednak najważniej, za całokształt prowadzonych przez nas działań na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt w Polsce, w tym za propagowanie właściwych postaw adopcyjnych – także poprzez sponsorowanie programu Misja pies TVN – oraz za koncept Apteczka Futrzaka – którego celem jest zbudowanie pośród właścicieli zwierząt towarzyszących świadomości, że sklep zoologiczny może być miejscem wyboru i zakupu podstawowych preparatów medycznych – Kapituła konkursu postanowiła nas wyróżnić nagrodą szczególną – THE BEST COMPANY of 2017! To dowód, że poprzez nasze codzienne zaangażowanie, pomysłowość i innowacyjne produkty poprawiamy jakość życia naszych czworonożnych przyjaciół. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie!